Вихованці ДЮСШ гідно представили Монастирищину на дитячому турнірі з настільного тенісу «Мрії літа-2023»

Дата: 14.08.2023 11:50

Цими вихідними, 13 серпня, в місті Умань відбувся традиційний дитячий турнір з настільного тенісу «Мрії літа» вихованці Монастирищенської дитячої спортивної школи також взяли участь в цих змаганнях.
Турнір пройшов насичено і цікаво. Наші спортсмени гідно представили Монастирищенську громаду і вкотре продемонстрували гарні результати.
Отже, у старшій вікові групі: Галай Арсеній став срібним призером, Мазур Олександр посів п’яте місце, Бондар Ростислав став шостим.
В наймолодші категорії наш Горовий Антон став чемпіоном, зайнявши перше місце.
Пишаємося нашими спортсменами❗ Вітаємо талановитих дітей та їх тренера Вадима Швидкого з гарними показниками. Бажаємо подальшого росту, високих спортивних результатів у мирній квітучій Україні!