Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

13 серпня на центральному стадіоні «Авангард» в м.Монастирище відбувся 8-й тур Чемпіонату Джулинської футбольної ліги та Уманського району пам’яті загиблих Захисників України!

Дата: 14.08.2023 14:31
Кількість переглядів: 121

Фото без опису

Господарі поля ФК «Авангард» Монастирище зустрілись з ФК «Колос» (с. Джулинка). За традицією перед початком матчу прозвучав Гімн України та хвилина мовчання за загиблими Героями!

Матч проходив в запеклій боротьбі, жодна з команд не хотіла втрачати очки. Рахунок відкрили гості у першому таймі та закінчили його з рахунком 2:0 на користь ФК «Колос».

В другому таймі відзначились гравці нашої команди Андрій Оксамітній та Богдан Телиця, але все ж перемогу в матчі здобув ФК «Колос» (с. Джулинка) з рахунком 3:2.