Провели чергову інформаційну зустріч з внутрішньо переміщеними особами
Днями Монастирищенське управління Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості спільно з командою БФ «Право на захист» провели чергову інформаційну зустріч з 54 внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території громади в місці компактного проживання в с. Лукашівка.
В ході зустрічі психолог Монастирищенського управління служби зайнятості Борець Олеся ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, можливостями, які пропонує ДСЗ для працевлаштування, здобуття нової професії чи започаткування власної справи, а також актуальними вакансіями. Працівниками БФ «Право на захист» був проведений мотиваційний тренінг.
Основною метою таких зустрічей є донесення до внутрішньо переміщених осіб того, що можливість знаходити реальні шляхи виходу зі складних ситуацій є, і служба зайнятості зокрема, працює для того, щоб кожна людина мала можливість знайти власний шлях побудови свого майбутнього.