Управління освіти, молоді та спорту повідомляє.

Дата: 23.08.2023 17:20

23 серпня 2023 року з метою підготовки педагогічних працівників громади до ефективної роботи у новому 2023-2024 навчальному році Центром професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради проведено методичний івент для вчителів таких освітніх галузей :

мовно-літературної , громадянської та історичної , технологічної, мистецької, фізичної культури , соціальної та здоров`язбережувальної . Ця зустріч традиційно, в рамках щорічних серпневих педагогічних заходів, зорієнтувала освітян на виконання основних завдань з реалізації реформ Нової української школи та окреслила шляхи і можливості професійного росту вчителів.