Дата: 24.08.2023 08:10

Шановні жителі Монастирищенської громади

32-й рік поспіль наша держава відзначає головне національне свято – День Незалежності. Це свято стало можливим завдяки багатьом поколінням українців, які упродовж століть боролись за право жити та бути господарями на рідній землі. На жаль, нині Україна продовжує відстоювати свою свободу і незалежність, проливаючи кров найкращих синів і дочок у жорстокій війні з окупантом. Серед воїнів, що захищають Батьківщину під синьо-жовтим стягом, є і наші земляки. Шануємо кожного з них та схиляємо голову перед пам’яттю усіх українських воїнів-лицарів, волонтерів, мирних мешканців, які своїм життям заплатили за нашу незалежність.

У День Незалежності бажаємо усім жителям громади бути міцними фізично та морально і нехай ніщо не похитне вашої віри у Бога, Збройні Сили України та у Перемогу України! Злагоди, достатку, щедрої долі, успіху у всіх починаннях заради процвітання незалежної держави

Слава Україні! Героям слава!