Дітям загиблих захисників із Монастирищини передали рюкзаки і набори шкільної канцелярії

Дата: 31.08.2023 12:26

Безтурботне, мирне, щасливе дитинство та якісне навчання – запорука міцної та надійної держави. У час війни наше завдання всебічно допомогти дітям та підтримати їх, але особливої уваги потребують діти загиблих Героїв. Тож напередодні 1 вересня Монастирищенська міська рада у співпраці із засновницею та президенткою Благодійний фонд Запорука Наталією Оніпко передали для діток загиблих Захисників рюкзаки та набори шкільної канцелярії.

Спільно ми робимо все можливе, щоб дітки, які втратили батьків на війні мали все необхідне для навчання та мали змогу в майбутньому розбудувовували нашу державу.

Велика подяка БФ «Запорука» та особисто Наталії Оніпко за те, що відгукнулися на наше звернення та надали нам такі цінні подарунки! Від щирого серця дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну. Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину.

Разом працюємо та діємо далі – до ПЕРЕМОГИ!

Слава ЗСУ! Слава Україні!