Розглянуто на засіданні виконавчого комітету

Дата: 31.08.2023 14:46

Сьогодні у залі засідань міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Монастирищенської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Олександра Тищенка. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

На початку засідання всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять колеги, начальника фінансового відділу виконавчого комітету Монастирищенської міської ради, Мельниченко Наталії Володимирівни, яка пішла передчасно із життя.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради члени виконкому заслухали та обговорили питання про підготовку КП «Теплокомуненерго» м. Монастирища та КП «М ВУЖКГ» до роботи в осінньо-зимовий період на 2023-2024 роки.

Заслухавши інформацію керівників комунальних підприємств Сергія Понури та Сергія Крохмального, міський голова Олександр Тищенко подякував їм та їх колективам за щоденну кропітку і старанну працю, за те, що вони роблять усе можливе в умовах війни задля комфорту в оселях Монастирищан.

Також члени виконкому обговорили питання:

про підготовку об’єктів комунального майна Монастирищенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років;

про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та на послуги з постачання теплової енергії, які надає споживачам КП «Теплокомуненерго» м.Монастирища;

інформацію про зміну тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, які надає споживачам КП «М ВУЖКГ»;

про стан готовності закладів освіти Монастирищенської міської ради до нового 2023-2024 навчального року;

про схвалення змін до бюджету Монастирищенської міської територіальної громади на 2023 рік;

про утворення ради з питань координації дій у відповідь на поширення туберкульозу на ВІЛ на території Монастирищенської міської територіальної громади;

про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради № 239 «Про організацію громадських робіт у 2023 році»;

Окрім цього, були розглянуті питання відділу комунального майна та господарської діяльності, юридичного відділу, відділу архітектури, Служби у справах дітей та земельного відділу.

Після детального обговорення членами виконавчого комітету з усіх питань порядку денного було прийнято відповідні рішення.