Для шукачів роботи, роботодавців та партнерів - тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях»

Дата: 07.09.2023 14:40

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи Олени Зеленської, служба зайнятості розпочинає  безпосереднью роботу з клієнтами у напрямку масштабування знань серед клієнтів служби: шукачів роботи, роботодавців та партнерів.

Враховуючи вищезазначене, з вересня 2023 у Монастирищенському управлінні Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості запроваджується для шукачів роботи, роботодавців та партнерів тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

Захід проходитиме двічі на місяць по вівторках у приміщенні центру зайнятості або онлайн на платформі ZOOM. За детальною інформацією звертайтесь за тел. 09603508848.