Провели чергову інформаційну зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території громади

Дата: 07.09.2023 16:24

Монастирищенської управління служби зайнятості провели чергову інформаційну зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території громади.

В ході зустрічі працівники управління ознайомили присутніх з послугами служби зайнятості, можливостями, які пропонує ДСЗ для працевлаштування, здобуття нової професії чи започаткування власної справи, а також актуальними вакансіями.

Основною метою таких зустрічей є донесення до внутрішньо переміщених осіб того, що можливість знаходити реальні шляхи виходу зі складних ситуацій є, і служба зайнятості зокрема, працює для того, щоб кожна людина мала можливість знайти власний шлях побудови свого майбутнього.