Відбувся виїзний захід Монастирищенського управління Уманської філії Черкаського ОЦЗ

Дата: 08.09.2023 14:42

08 вересня відбувся виїзний захід за участі начальника Монастирищенського управління Уманської філії Черкаського ОЦЗ Гусєвої Олени та психолога Борець Олесі до Бачкуринського старостату( староста Руденко Анатолій Олексійович).

Метою проведення робочої зустрічі було ознайомлення та розширення знань громадян про нові можливості, послуги, які пропонує служба зайнятості та особливості реалізації програм зайнятості для жителів бачкуринського старостату таких як «Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї», Програма «Власна справа»- отримання мікрогранту  та «Гранти для ветеранів та їх подружжя на розвиток або створення власного бізнесу»,  видачі ваучерів на навчання.

Олена Анатоліївна наголосила на тому, що Урядом гарантовано компенсаційні програми для роботодавців. Також було надано інформацію про вакансії, можливості працевлаштування в громаді та за її межами.