Сьогодні роковини загибелі старшого лейтенанта, командира взводу 14-го батальйону територіальної оборони «Черкаси» Романа Бевза

Дата: 02.10.2023 09:00

БЕВЗ Роман Миколайович, старший лейтенант 14-го батальйону територіальної оборони «Черкаси». Народився 28 липня 1981 р. с. Аврамівка Монастирищзенського району. Закінчив Летичівську ЗОШ І-ІІ ступенів, Криворізьке військове училище та Одеський інститут сухопутних військ.

2 жовтня 2014 року під час обстрілу терористами позицій ЗСУ біля села Старогнатівка Волноваського району Роман Миколайович отримав поранення несумісне з життям. Загинув Герой від кулі снайпера.

Похований на цвинтарі с. Аврамівки. Указом Президента України №892/2014 від 27 листопада 2014 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. На фасаді Летичівської ЗОШ І-ІІ ст., яку він закінчив, відкрита меморіальна дошка.

Ми схиляємо голови і пам’ятаємо його хоробрість, відвагу та мужність, з якою він захищав нашу державу!

Вічна пам'ять й слава Роману Бевзу!