Військового із Монастирищини нагороджено Орденом Богдана Хмельницького

Дата: 04.10.2023 09:58

Учора Президент України Володимир Зеленський нагородив Орденом Богдана Хмельницького III ступеня уродженця села Сатанівка, жителя міста Монастирища старшого лейтенанта Олександра Миколайовича Гука.

Нагороду Олександр Гук отримав за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Із мирного життя Олександр Миколайович був призваний до лав Збройних Сил України в червні 2022 року й дотепер гідно боронить Україну та береже наш спокій. Нині військовий воює на Куп’янському напрямку.

Пишаємось захисниками Монастирищини. Нагороди Президента України красномовно говорять про їх професійну майстерність та особливу відвагу.

Молимося за тих, хто в строю, пам’ятаємо тих, хто віддав життя за Україну – наші мирні дні і ночі. Ми в неоплатному боргу перед кожним, хто захищає нас сьогодні та віддав своє життя за Батьківщину. Пам'ятаємо, пишаємося, любимо, чекаємо!

Слава Україні! Героям Слава!