Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Монастирищенської міської ради «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та на послуги з постачання теплової енергії, які надає спожива

Дата: 05.10.2023 09:00
Кількість переглядів: 75

Фото без опису

Виконавчий комітет Монастирищенської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Монастирищенської міської ради «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та на послуги з постачання теплової енергії,  які надає споживачам комунальне підприємство «Теплокомуненерго» м. Монастирище»

 

      Спосіб надання зауважень і пропозицій

   Надсилання зауважень і пропозицій здійснюється відповідно до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Монастирищенської міської ради: 19101, Черкаська область, м. Монастирище, вул. Соборна, 117.  

       Пропозиції та зауваження будуть прийматися від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 10 (десяти) робочих днів з дати оприлюднення проєкту у друкованих засобах масової інформації.

Із додатками до рішення можна ознайомитися на офіційній сторінці Монастирищенської міської ради в мережі інтернет: https://monastyrysche-gromada.gov.ua.

    Телефон для довідок: 2-51-21.

 Проєкт рішення

Додатки


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора