Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади та Плану її реалізації на період до 2027 року

Дата: 10.10.2023 12:00
Кількість переглядів: 416

Монастирищенська міська рада за сприяння Черкаської агенції регіонального розвитку розробляє Стратегію розвитку Монастирищенської міської територіальної громади та Плану її реалізації на період до 2027 року. Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

     Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Монастирищенської громади, інтелектуально та економічно активних жителів населених пунктів громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проєкту – (до 2027 року включно).
  3. Подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території.
  4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
  5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
  6. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Монастирищенської громади. Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку  до цього оголошення (додаток 1).

      Заповнені форми надсилайте до 31.10.2023 на e-mail: monekonomik@ukr.net з поміткою «До Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь будь ласка до працівників відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та сільського господарства тел. 2-51-21.

      Ознайомитись з  прикладом заповненої форми проектної ідеї можна наприкінці документу в (додаток 3).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора