Робочий візит керівництва Черкаського обласного центру зайнятості в громаду

Дата: 28.10.2023 15:10

Колектив Монастирищенського управління Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості мав приємну зустріч з очільником  Черкаського обласного центру зайнятості Олександром Джур. Перш за все, представив нового керівника Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості Артема Савенка.

Під час зустрічі обласне керівництво наголосило на посиленій роботі з місцевою владою, роботодавцями та громадськими організаціями. Акцент на сприянні інтеграції ВПО та ветеранів війни. Спільно з керівником Монастирищенського управління Оленою Гусєвою намічено плани  реалізації активних програм служби зайнятості, зокрема цілеспрямована підтримка ветеранського бізнесу за  урядовою програмою єРобота, в рамках якої учасники бойових дій та члени їх сімей, а також особи з інвалідністю внаслідок війни можуть подати заявку на отримання гранту  від держави на старт чи розвиток власної справи.