«Робота для ВПО: ти потрібен!» - всеукраїнська інформаційна кампанія, яка стартувала у вересні

Дата: 08.11.2023 15:50

Її мета – допомогти внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватись у суспільне життя громади в нових умовах сьогодення, стимулюючи їх до пошуку роботи.

У рамках реалізації кампанії була проведена робоча зустріч з фасилітатором ГО «Десяте квітня» Ларисою Сікало, яка опікується питаннями внутрішньо переміщених осіб Монастирищенської територіальної громади та допомагає в юридичних, соціальних та психологічних питаннях.

Детально зупинились на висвітленні програм та послуг служби зайнятості.

Ознайомили з професійним навчанням, підвищенням кваліфікації, отриманням ваучера на навчання, проектом  єРобота: «Власна справа», «Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасниками бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей», компенсаційними програмами для роботодавців, які забезпечують роботою переселенців.

Разом до Перемоги!