У Зарубинцях зрізали аварійні дерева

Дата: 22.11.2023 09:20

У рамках проведення благоустрою територій населених пунктів громади, в с.Зарубинці, з метою запобігання небезпеки для життя і здоров`я людей, особливо під час складних погодних умов, проводили зрізку аварійних дерев.

За допомогою автовишки працівники із благоустрою зрізали дерева, які досягли вікової межі, і через свій аварійний стан несли загрозу життю й здоров'ю людей, могли пошкодити лінії електропередач та будівлі, майно мешканців.

Дерева видалили відповідно до рішення виконавчого комітету Монастирищенської міської ради на звернення помічника міського голови Григорія Паламарчука.

Попередньо висновок щодо видалення зелених насаджень надала комісія, яка обстежила зелені насадження на території села та склала відповідний акт про видалення зелених насаджень.

Зрізану деревину використають для господарських потреб.