Екскурія до бібліотеки

Дата: 22.11.2023 14:00

Екскурсія до бібліотеки - це завжди нові враження та емоції. А вражень у юних відвідувачів, які вперше завітали до нашої бібліотеки і справді вистачає. Адже яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій.

Цього разу до Монастирищенської бібліотеки для дітей завітали учні 6-9 класів Халаїдівська філія ліцею «Ерудит», вчитель Марія Сергіївна Остропольська. Ми родо зустріли дітей в стінах нашої книгозбірні та провели цікаву подорож книжковим містом. Юні відвідувачі знайомитися з відділами нашої бібліотеки та книжковим фондом, робили світлини на згадку.

Ми завжди раді зустрічам з читачами, та щиро вдячні їхнім вчителям, які проявляють стійкий інтерес до книги і бібліотеки.