КНП "Монастирищенський ЦПМСД" долучився до благодійної акції «Стань Миколайчиком для Захисників» і передав для військових ліки

Дата: 23.11.2023 15:20

До благодійного збору долучилися всі працівники закладу: лікарі, фельдшері, медичні сестри, санітарки та інші. Всі придбані та зібрані колективом медичні препарати призначені для лікування та профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій. Адже, як пояснила директор ЦПМСД Людмила Редванська: «З настанням холодної пори різко зростають захворюваності інфекційних хвороб, зокрема, ГРВІ, особливо серед військових. Тож ми, як лікарі, хочемо, щоб наші мужні чоловіки та жінки, серед яких і наші колеги, які кожного дня виборюють нам право на існування, дають можливість працювати, жити у своїй країні, хоча і на відстані, але відчували нашу турботу та підтримку».

Частина зібраних медикаментів колектив Центру первинної медико-санітарної допомоги також передав ГО ХВИЛЯ ДОБРА. «Я щиро дякую всім працівникам ЦПМСД, що так активно відгукнулись і нам вдалось зібрати чимало необхідних лікарських засобів для наших Захисників», – додала Людмила Петрівна.

А ми нагадуємо, що кожен мешканець громади, колективи підприємств, організацій чи установ можуть долучитися до благодійної акції #Стань_Миколайчиком_для_Захисників та передати для наших Захисників теплі слова подяки та подарунок до Дня Святого Миколая у вигляді необхідних для Воїнів речей. Долучитися до акції