Сьогодні між Монастирищенською міською радою та ГО «Черкаський правозахисний центр» був підписаний Меморандум про співпрацю

Дата: 23.11.2023 15:48

В рамках Меморандуму Черкаський правозахисний центр надаватиме безоплатну юридичну допомогу з будь-яких правових питань військовослужбовцям, членам їхніх сімей, родичам загиблих чи зниклих безвісти військових, вразливим категоріям населення, а також внутрішньо переміщеним особам, які проживають у нашій громаді.

Під час сьогоднішнього візиту юристи Правозахисного центру відвідали один із шелтерів, де мешкають внутрішньо переміщені особи і провели для людей персональні правові консультації з різних хвилюючих їх питань та обмінялись контактами для подальшої роботи.

Також керівник ГО «Черкаський правозахисний центр» Тарас Щербатюк провів інформаційну лекцію, де розповів про ініціативу «Трибунал для путіна», про важливість документування та фіксацію всіх воєнних злочинів, про роль кожної людини, яка має інформацію, чи стала свідком воєнного злочину та про те, як відбуватиметься притягнення військово-політичного керівництва російської федерації до відповідальності.

Зазначимо, що ініціатива «Трибунал для путіна» здійснюється за підтримки Українська Гельсінська спілка з прав людини - УГСПЛ в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку USAID - US Agency for International Development «Права людини в дії».

Тож, якщо ви стали свідком воєнного злочину росії, або потребуєте юридичної консультації, звертайтесь до приймальні ГО «Черкаський правозахисний центр»:

за адресою м. Черкаси, бульвар Шевченка 183, або

за телефоном 0675225710 чи