Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговорень проєкту містобудівної документації

Дата: 27.11.2023 09:52

«Детальний план території з кадастровим номером 7123410100:01:001:2466 для будівництва мийки самообслуговування, будівель комерційного призначення та встановлення газозаправного модуля АГЗП по вул. Соборна, 116а, в м. Монастирище Уманського району Черкаської області».

Детальний план розроблений відповідно до Завдання та Рішення Монастирищенської міської ради Уманського району Черкаської області №16-28/VIII від 11 жовтня 2023 року.

Замовник містобудівної документації «Детальний план території з кадастровим номером 7123410100:01:001:2466 для будівництва мийки самообслуговування, будівель комерційного призначення та встановлення газозаправного модуля АГЗП по вул. Соборна, 116а, в м. Монастирище Уманського району Черкаської області» Виконавчий комітет Монастирищенської міської ради. Інвестор – фізична особа Орендарчук Микола Олексійович, Виконавець проєкту - ФОП Березовська Г.П.

Громадські обговорення триватимуть від 27.11.23 р. до 27.12.23 р. включно. Громадські слухання відбудуться 12.12.23 р. о 11:00 у приміщенні Монастирищенської міської ради за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна, буд. 121.

Детальна інформація щодо проєкту містобудівної документації надається у приміщенні Монастирищенської міської ради та розміщена на офіційному веб-сайті міської ради.

Пропозиції та зауваження громадськості приймаються із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання та особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження залишати у визначений термін у журналі громадських обговорень, який розміщений у приміщенні Монастирищенська міська рада; поштова адреса: 19101, Черкаська обл., Уманський р-н, м. Монастирище, вул. Соборна, буд. 121; електронна адреса: monastyrysche.tg.gromada@gmail.com.

За організацію розгляду пропозицій відповідальний головний архітектор Шудра С.С.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА