Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 27.11.2023 09:54

«Детальний план території з кадастровим номером 7123410100:01:001:2466 для будівництва мийки самообслуговування, будівель комерційного призначення та встановлення газозаправного модуля АГЗП по вул. Соборна, 116а, в м. Монастирище Уманського району Черкаської області»

1. Триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «Детальний план території з кадастровим номером 7123410100:01:001:2466 для будівництва мийки самообслуговування, будівель комерційного призначення та встановлення газозаправного модуля АГЗП по вул. Соборна, 116а, в м. Монастирище Уманського району Черкаської області», а також стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) до нього у порядку, встановленому ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку». Детальний план території деталізує положення генерального плану населеного пункту або комплексного плану та визначає планувальну організацію і розвиток частини території населеного пункту або території за його межами без зміни функціонального призначення цієї території.
  2. Орган, що приймає рішення про затвердження ДДПВиконавчий комітет Монастирищенської міської ради.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення проєкту ДДП та Звіту про СЕО, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:від 27.11.2023 і триває до 27.12.2023  включно;

б) способи участі громадськості:надання пропозицій і зауважень від 27.11.2023  до 27.12.2023 включно у письмовому вигляді на поштову адресу та в ел. вигляді на ел. Пошту Монастирищенської міської ради;

Пропозиції громадськості приймаються із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил;

в)громадські слухання відбудуться: 12.12.2023  о 11:00 год. у приміщенні Монастирищенської міської ради за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна, буд. 121.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися із проєктом, Звітом про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП:Монастирищенська міська рада (Черкаська обл., Уманський район, м. Монастирище, вул. Соборна, буд. 121); також із матеріалами можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті міської ради.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:Монастирищенська міська рада; поштова адреса: 19101, Черкаська обл., Уманський р-н, м. Монастирище, вул. Соборна, буд. 121; електронна адреса: mail@monastirysche-gromada.gov.ua;строки подання зауважень і пропозицій: від 27.11.2023 р. до 27.12.2023 р. включно;

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП:Монастирищенська міська рада;

1. необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП:відсутня.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН