Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування містобудівної документації

Дата: 28.11.2023 15:40

«Детальний план території площею 12, 22 га в адмінмежах с Летичівка Уманського району Черкаської області для встановлення сортувальної лінії біля існуючого сміттєзвалища з метою розширення території»

1. Повна назва документа державного планування (далі ДДП), що пропонується та стислий виклад його змісту - згідно з рішенням Монастирищенської міської ради №6-60/VIII від 15.06.2021 р. «Про виготовлення детальних планів території Монастирищенської міської територіальної громади» та на виконання ст. 19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «Детальний план території площею 12, 22 га в адмінмежах          с. Летичівка Уманського району Черкаської області для встановлення сортувальної лінії біля існуючого сміттєзвалища з метою розширення території», який на вимогу ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» потребує проходження процедури стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО). Детальний план території одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та землевпорядна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території проєктування і після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок для  будівництва, благоустрій території, прокладку інженерних мереж тощо.
  2. Орган, що приймає рішення про затвердження ДДПМонастирищенська міська рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення заяви про визначення обсягу СЕО, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 28.11.2023 і триває до 07.12.2023 включно;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до заяви про визначення обсягу СЕО у період проведення громадських обговорень у письмовому вигляді на поштову адресу та в ел. вигляді на ел. пошту Монастирищенської міської ради;

в) необхідність проведення громадських слухань щодо заяви про визначення обсягу СЕО: відсутня;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДПМонастирищенська міська рада; із заявою про визначення обсягу СЕО можливо ознайомитись на офіційному сайті міської ради;

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій – Монастирищенська міська рада; поштова адреса: 19101, Черкаська обл., Уманський р-н, м. Монастирище, вул. Соборна, буд. 121; електронна адреса: monastyrysche.tg.gromada@gmail.com; строки подання зауважень і пропозицій: від 28.11.2023 до 07.12.2023 включно;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Монастирищенська міська рада;

1. необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП: відсутня.