Із засідання виконкому

Дата: 29.11.2023 15:00

29 листопада 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Монастирищенської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Олександра Тищенка.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради члени виконкому заслухали та обговорили такі питання:

•  про схвалення Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на 2024-2027 роки;
  • про визначення переможців щорічного конкурсу з благоустрою «Найкращий населений пункт» Монастирищенської міської територіальної громади у 2023 році;
  •  про схвалення змін до бюджету Монастирищенської міської територіальної громади;
  •  про схвалення назв вулиць і провулків, демонтажу (часткового демонтажу) елементів символіки з памʼятників, памʼятних знаків та інших обʼєктів топоніміки Монастирищенської міської територіальної громади (усі пропозиції щодо перейменування були вивчені та підтримані на топонімічній комісії. Щоб вулиці і провулки отримали нові назви, за ці проєкти мають проголосувати депутати на черговій сесії міської ради).

Також члени виконкому заслухали звіти про роботу структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету.

Окрім цього, ще були розглянуті питання відділу містобудування та архітектури, юридичного відділу, відділу кадрової роботи, відділу соціальної роботи та охорони здоров’я, служби у справах дітей.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.