Розпочався Чемпіонат Черкащини з футзалу серед дитячо-юнацьких команд

Дата: 04.12.2023 08:00

2 грудня,  на базі Монастирищенського фізкультурно-спортивного комплексу  відбулися змагання І та ІІ турів Чемпіонату Черкащини з футзалу ( вікова категорія 2011-2012 р.н.).

У змаганнях взяли участь вісім команд: «ДЮСШ-Авангард» Монастирище, «ДЮСШ» Маньківка -1, «ДЮСШ» Маньківка -2, «ДЮСШ» Тальне, «РФШОК Зоря 75» Умань, «ДЮФШ-Базис» Кочубіївка,  «ДЮФШ-Базис 2012» Кочубіївка, «ДЮСШ» Катеринопіль.

Ігри проходили в напруженій та цікавій боротьбі. Гравці продемонстрували прекрасну підготовку та справжню майстерність, як для свого віку.

Захоплюючі моменти та відмінна гра - це те, що об'єднало  юних спортсменів під час поєдинків.

Тож за підсумками першого кола результати виглядають таким чином:

• ДЮСШ Маньківка -1 - ДЮСШ Маньківка -2    7:1
  • РФШОК Зоря 75 Умань - ДЮСШ Катеринопіль  2:0
  • ДЮСШ Маньківка -2 - ДЮФШ Базис  2012 Кочубіївка  2:6
  • ДЮСШ Катеринопіль - ДЮСШ Маньківка -1   2:4
  • ДЮСШ Тальне - РФШОК Зоря 75 Умань   3:7
  • ДЮФШ Базис  2012 Кочубіївка - ДЮСШ Авангард Монастирище   9:0
  • ДЮФШ Базис Кочубіївка - ДЮСШ Тальне   2:0
  • ДЮСШ Авангард Монастирище - ДЮФШ Базис Кочубіївка   5:7

Наступні ігри Чемпіонату Черкащини з футзалу серед дитячо-юнацьких команд відбудуться 9-10 грудня 2023 року ( вікова категорія 2011-2012 р.н.). та розпочинаються змагання для  вікової категорії  2013-2014 р.н.).