Буржуйки для захисників

Дата: 04.12.2023 16:55

Уже зараз у окопах дуже холодно і сиро, тому нашим захисникам нагально потрібні пічки-буржуйки. Запити на них надходять постійно й усе більше. Тож ініціативна група небайдужих монастирищан спільно з міською радою, Спілкою сільгосптоваровиробників громади, Професійним ліцеєм об’єднали свої зусилля заради допомоги військовим. Вчергове для потреб воїнів ЗСУ, які боронять Україну від ворога на Запорізькому напрямку було передано 16 буржуйок – 10 пічок виготовили здобувачі освіти та майстри Професійного ліцею, а ще 6 надали місцеві волонтери, які паралельно із основною діяльністю знаходять час і можливості допомагати військовим.

Вчергове матеріалами на буржуйки допоміг ПП Роман Доманіцький.

Пічки допоможуть захисникам обігрівати бліндажі, готувати їжу та сушити одяг. Так хочеться зігріти кожного солдата не лише теплом, а й оберегти молитвами, висловити вдячність за їх подвиг, силу та міць.

Дякуємо всім, хто наближає Перемогу України!