Триває процес формування бюджету громади на 2024 рік

Дата: 06.12.2023 14:00

30 листопада та 6 грудня заступник міського голови Олег Недогода, за участі депутатів міської ради, представників фінансового управління провів співбесіди з керівниками відділів та управлінь, комунальних установ громади щодо формування проєкту бюджету на 2024 рік.

В ході співбесід було проаналізовано фактичні видатки поточного року та бюджетні призначення видатків на галузі в рамках формування проєкту бюджету Монастирищенської міської територіальної громади на 2024 рік, враховуючи норми прийнятого Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України», який передбачає вилучення з місцевих бюджетів ПДФО від оподаткування доходів у вигляді грошового забезпечення, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу за період з 1 жовтня 2023 року по 31 грудня 2024 року.