До діток у лікарню завітав Святий Миколай

Дата: 06.12.2023 14:26

З нетерпінням усі дітлахи щороку чекають різдвяно-новорічних свят, які розпочинаються з Дня Святого Миколая, коли кожна дитина очікує від Святого на улюблений подарунок.

Тож сьогодні міський голова Олександр Тищенко  завітав до дитячого та інфекційного відділень КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня», аби традиційно привітати маленьких пацієнтів зі світлим та добрим святом – Днем Святого Миколая.

Олександр Михайлович вручив діточкам  солодкі подарунки та побажав усім  швидкого одужання і здоров’я.

Сподіваємося, що Святий Миколай - символ доброго духу, дбайливо спостерігатиме за дітьми впродовж року і  оберігатиме  їх від хвороб.