У знак пошани організуймо «живий коридор» Слави для нашого земляка та Захисника України

Дата: 12.12.2023 14:56

Просимо мешканців громади гідно зустріти полеглого Захисника!

13 грудня відбудеться прощання із загиблим Воїном, уродженцем села Попудня, Дригантом Ярославом Миколайовичем.

Зустрінемо нашого Героя та встелимо його останній шлях додому квітами.

Просимо завтра, 13 грудня  о 10:00, створити «живий коридор» Слави, починаючи від повороту на село Попудня (зі сторони м. Христинівка) і до сільського будинку культури.

З села Сатанівка (адмінприміщення старостинського округу) та міста Монастирище (центральна площа міста)  будуть організовані автобуси для жителів громади, які хочуть долучитись до «живого коридору», щоб зустріти нашого Героя Ярослава Дриганта, який повертається додому «на щиті». Автобуси відправлятимуться  о 9:30.

Велике прохання організуватись, взяти Державні Прапори, квіти та з усіма почестями вшанувати полеглого за наші з вами життя Героя!

Світла пам'ять Воїну!