В ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Дата: 17.05.2023 12:10

Маєте цікаві соціальні ідеї? Подавайте заявку на участь у Громадському бюджеті! Ви зможете отримати фінансування з бюджету міської територіальної громади для реалізації проєктів, направлених на покращення життя у Монастирищенській громаді.

Громадський бюджет – це інструмент участі громадян, за допомогою якого мешканці громади за рахунок бюджетних коштів можуть реалізувати проєкти, які сприятимуть розвитку населених пунктів громади.

Загальний обсяг громадського бюджету – 500,00 тис. грн. У рамках конкурсу буде підтримано великі (понад 30 тис. грн, бюджетом передбачено 350 тис. грн) та малі проєкти ( до 30 тис. грн, бюджетом передбачено 150 тис. грн).

Заявки на участь приймаються з 1 до 30 травня 2023 року включно.

Детальні умови та бланк заявки на участь читайте у розділі "Громадський бюджет" на сайті Монастирищенської міської ради за посиланням : https://monastyrysche-gromada.gov.ua/gromadskij.../....

Телефон для довідок (04746) 2-23-79 ( фінансове управління )