Перший громадський бюджет: затвердили проєкти-переможці

Дата: 28.06.2023 10:00

Координаційна рада із впровадження Громадського бюджету громади підбила підсумки першого в історії громади обрання проєктів авторства її жителів.

Під час засідання 27 червня  члени координаційної ради  затвердили проєкти, які набрали найбільшу кількість голосів.

Отже, у перший рік впровадження громадського бюджету визначено 6 проєктів-переможців:

• видання «Альманаху пам’яті Героїв Монастирищини» (випуск 1,2) -180 голосів;
  • облаштування спортивно-ігрового майданчика біля Новоміського міського будинку культури – 133 голоси;
  • спортивний майданчик (с.Івахни) – 133 голоси;
  • облаштування, озеленення сучасного парку Подоського – 115 голосів;
  • благоустрій прибудинкової території по вул.Богдана Хмельницького,2 – 95 голосів;
  • гончарна майстерня (Садиба Остапа) – 83 голоси.

Детальну інформацію щодо результатів голосування можна переглянути на платформі громадського бюджету: https://budget.e-dem.ua/7123410100

Наступним етапом буде затвердження на сесії міської ради проєктів, які будуть фінансуватися в рамках Програми «Громадський бюджет» та реалізація головними розпорядниками коштів.

Розпорядники коштів повинні забезпечити створення робочих груп щодо впровадження  проєктів і, спільно з їх авторами, скласти перелік робіт і закупівель, передбачених у проєктах, та календарні плани їх реалізації.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до процесу становлення й розвитку громадського бюджету  у   громаді!