Розпочинається реалізація проєктів –переможців конкурсу

Дата: 05.07.2023 15:30

Сьогодні, 5 липня, проведено робочу зустріч із авторами проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет (бюджет участі)» та головними розпорядниками коштів, які будуть супроводжувати проєкти та спільно з авторами здійснювати їхню подальшу реалізацію.

На початку засідання заступник міського голови Олег Недогода подякував авторам за підтримку ініціативи міської ради та за активну участь у розробці проєктів. Також було повідомлено, що 30 червня рішенням сесії міської ради затверджені проєкти, які шляхом незалежного голосування були підтримані жителями нашої громади  та будуть реалізовуватися за кошти Громадського бюджету.

В рамках зустрічі обговорили перелік робіт, визначили відповідальних осіб  та календарний план реалізації проєктів.

Зокрема, управління освіти, молоді та спорту визначено головним розпорядником коштів  проєктів:

-видання «Альманаху пам’яті Героїв Монастирищини» (випуск 1,2) (автор проєкту Рябець В.В.);

- спортивний майданчик село Івахни (автор - Кравчук А.П.);

відділ культури та туризму визначено головним розпорядником коштів  проєктів:

-облаштування спортивно-ігрового майданчика біля Новоміського міського будинку культури (автор –Томченко Н.В.);

-гончарна майстерня (Садиба Остапа) (автор – Остапенко О.О.);

виконавчий комітет міської ради визначено головним розпорядником коштів  проєктів:

-облаштування озелененого, сучасного громадського парку Подоського (автор – Ковтун А.В.);

-благоустрій прибудинкової території по вул. Богдана Хмельницького 2 (автор – Федчук Т.В.).