Зустріч з переможницею програми єРобота «Власна справа»

Дата: 08.01.2024 11:14

Завдяки державним програмам підтримки бізнесу, що реалізуються за сприянням служби зайнятості, наші завзяті та працьовиті підприємці мають змогу не зупинятись на досягнутому.

Днями директор Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості Артем Савенко  та начальник Монастирищенського управління Уманської філії обласного центру зайнятості Олена Гусєва зустрілися з переможницею програми єРобота «Власна справа» Антоніною Стаховою. Вона відкрила кав'ярню– кондитерську @Endorfin, де нині власноруч створює та випікає фантастичні десерти, торти та тістечка.

За грантові 250 тис. грн. жінка змогла оплатити оренду приміщення, придбати меблі та необхідне обладнання.

Під час зустрічі керівництво місцевої служби зайнятості акцентувало увагу на співпраці щодо пошуку працівників, організації стажування на робочому місці та наданні окремих компенсацій за працевлаштування безробітних громадян.

Приємно бачити, що у такий складний час розвивається бізнес та створюються нові робочі місця.

Бажаємо @Антоніна Стахова не зупинятися на досягнутому та відкривати нові горизонти.

Працюємо далі, об'єднуємо зусилля заради спільного результату.

Разом до Перемоги!