Увага! Уточнена інформація!!! У знак пошани організуймо «живий коридор» Слави для нашого земляка та Захисника України

Дата: 14.01.2024 11:57

Просимо мешканців громади гідно зустріти полеглого Захисника та з почестями провести в останню путь!

15 січня відбудеться прощання із загиблим Воїном Кибалюком Романом Костянтиновичем.

Зустрінемо нашого Героя та встелимо його останній шлях додому квітами.

Просимо завтра, 15 січня, об 10:00, утворити «живий коридор», починаючи від в'їзду в місто Монастирище (багатопрофільна лікарня), Соборній ( автостанція, ліцей № 2, ранковий ринок, центральна площа), Франка, праворуч на Шевченка, Сонячну, Бастрикова до помешкання воїна («Завалля»).

Чин поховання – 11:00.

Велике прохання зорганізуватись, взяти Державні Прапори, квіти та з усіма почестями вшанувати полеглого за наші з вами життя Героя!

Поховання Героя відбудеться на Новоміському кладовищі (біля лікарні). Маршрут траурної процесії – від дому воїна, вул..Шевченка, Жовтнева ( ліцей «Ерудит»), поворот на вул..Івана Богуна до автостанції, вул..Соборна до кладовища.

Світла пам'ять Воїну!