Візит до торговельно-розважального комплексу Viktoria

Дата: 12.01.2024 11:19

Найважливішим напрямком діяльності служби зайнятості є налагодження тісної взаємодії з роботодавцями.

З метою підвищення якості та рівня комунікації  зі службою зайнятості,  начальник Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості Артем Савенко та начальник управління Монастирищенського управління обласного центру зайнятості Олена Гусєва відвідали Юрія Шатайла, який є головою фермерського господарства та водночас власником торговельно-розважального комплексу Viktoria.

Під час робочого візиту обговорили шляхи співпраці у напрямку пошуку працівників, організації стажування на робочому місці та ряду компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу

Спільні зусилля продовжуються у напрямку забезпечення соціальної адаптації відповідних осіб, підвищення рівня конкурентоспроможності на ринку праці та  сприяння їх зайнятості.

У результаті зустрічі узгоджено співпрацю щодо компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, які працюють на цьому підприємстві.