Повідомлення про проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Монастирищенської міської ради від 18.04.2023 № 105 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання...

Дата: 08.02.2024 08:30

Виконавчий комітет Монастирищенської міської ради публікує  проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Монастирищенської міської ради від 18.04.2023 № 105 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для усіх категорій споживачів, які надає КП  «МВУЖКГ».

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Пропозиції та зауваження приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 10 (десяти) робочих днів з 07.04.2023.

Надсилання зауважень і пропозицій здійснюється відповідно до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Монастирищенської міської ради: 19101, Черкаська область,   м. Монастирище, вул. Соборна, 121.

Телефон для довідок: 2-51-21.