У Монастирищенській громаді підтримують ВПО з перших днів війни

Дата: 09.02.2024 11:54

Із зони проведення активних бойових дій найважче евакуювати людей похилого віку, адже вони зачасту відмовляються залишати рідні місця. Та все ж, волонтери працюють і поступово таких людей вивозять у безпечні регіони.

Монастирищенська громада з перших днів війни активно приймає внутрішньо переміщених осіб та всіляко їм допомагає і підтримує. ВПО літнього віку, які перебувають в складних життєвих обставинах, на Монастирищині знайшли прихисток у Лукашівському відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання КЗ «Центр надання соціальних послуг».

З початку повномасштабного вторгнення у відділенні перебували 20 внутрішньо переміщених осіб. Нині постійно проживають 15 осіб.

Про те, як живеться людям, які бачили війну, на Монастирищині, дивіться у сюжеті телеканалу ICTV