Відбулося нагородження учасників районного конкурсу української народної пісні «Чисте джерело»

Дата: 09.02.2024 21:00

Яке диво дивне – народна пісня! Яку владну силу таїть вона в собі! Вона – серце народу, душа, крила. Витворена народом, пахне травневими дощами, синіми льонами, материними руками. Вона часом потрясає нашу пам’ять, торкнеться нашого серця і добуде чисту сльозину з очей. Минають віки, змінюються суспільні устрої, на зміну одним поколінням приходять інші – у кожного свої смаки, свої уподобання. А народна пісня залишається, через усі зли¬годні й поневіряння проносить вона свій первісний чар, свою нев'янучу молодість через усі віки, поневіряння та біль. Народна пісня – це ду¬ша народу, його історія, яку ми маємо берегти та розвивати.

Уже не один рік у Монастирищенській громаді проходить районний конкурс народної пісні «Чисте джерело». Сьогодні під патронатом міського голови Олександра Тищенка у святковій атмосфері відбулася церемонія нагородження учасників та переможців конкурсу.

Під час заходу велика вдячність лунала нашим захисникам за те, що у такий важкий час вони незламно боронять нас від ворога. Дають можливість дітям нормально жити та навчатися.

Хвилиною мовчання вшанували всіх захисників України, які загинули, боронячи нашу славну землю, наш співучий народ.

Зі словами подяки та привітань до учасників конкурсу та їх наставників звернулися заступник міського голови Зоряна Заворотна, в.о.директора Монастирищенської дитячої музичної школи Тетяна Бахадир, викладач І категорії відділу хорового диригування Уманського обласного музичного фахового коледжу ім. П.Д.Демуцького ,неодноразовий володар ГРАН ПРІ Всеукраїнських, обласних та Міжнародних конкурсів Андрій Крочак, головний спеціаліст відділу культури та туризму Людмила Тарасова, засновник конкурсу Інна Сілантьєва.

За результатами голосування членів журі були визначені переможці. Тож, призові місця розділилися таким чином:

ІІІ місце посіли:

🔸Ансамбль «Оксамит», (номінація ансамблі);

🔸Людмила Рибаченко та Ельдар Софіаніді, (номінація ансамблі);

🔸Ансамбль «Жайвір», (номінація ансамблі);

🔸Карина Христенко, (номінація спів під фонограму).

ІІ місце між собою поділили:

🔸Емма Коваль та Любов Лотц, (номінація ансамблі);

🔸Ансамбль «Веснянка», (номінація ансамблі);

🔸Оксана Похила, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Мирослава Грицаюк, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Валерія Шушунова, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Іванна Хоменко, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Софія Свінціцька, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Вікторія Атаманчук, (номінація спів під фонограму);

🔸Діана Цимбалюк, (номінація спів під фонограму);

🔸Артем Притула, (номінація спів під фонограму).

І місце зайняли:

🔸Ансамбль «Черемшина», (номінація ансамблі);

🔸Анна Тенькова, Людмила Рибаченко, Ангеліна Щербак, (номінація ансамблі);

🔸Анна Тенькова, (номінація a cappella);

🔸Вероніка Колісніченко, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Наталія Даниленко, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Богдана Лихота, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Ангеліна Орендарчук, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Євгенія Атаманчук, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Поліна Фролова, (номінація спів під акомпанемент музичного інструменту);

🔸Анна Тенькова, (номінація спів під фонограму);

🔸Олена Належита, (номінація спів під фонограму);

🔸Ангеліна Бахадир, (номінація спів під фонограму);

🔸Світлана Огородник, (номінація спів під фонограму).

ГРАН-ПРІ конкурсу посіли:

🔸Катерина Гурин, (номінація a cappella);

🔸Катерина Гурин, (номінація спів під фонограму);

🔸Олександра Бондарчук, Юлія Поліщук, Анна Семененко, (номінація ансамблі).

Заступник міського голови Зоряна Заворотна відзначила Грамотами Монастирищенської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління Монастирищини та популяризацію української народної пісні вчителя музичного мистецтва Монастирищенського Ліцею №2 Любов Василівну Куценко та вчителя музичного мистецтва Ліцею «Успіх» Наталію Петрівну Гризюк.

Усі учасники конкурсу та їх наставники були відзначені дипломами учасника та Подяками за підготовку юних талантів.

Дякуємо учасникам, їх наставникам за кропітку працю та популяризацію української народної пісні.

Бажаємо нових творчих досягнень і сподіваємося на подальшу плідну роботу!