Повідомлення про проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків м. Монастирище та с.Нове Місто.

Дата: 11.03.2024 14:00

Шановні мешканці громади!

1. Повідомляємо Вам про те, що  з "19" березня 2024 по "04" квітня 2024 року о 17:15 годині (на прибудинкових територіях), відповідно графіка, відбудуться збори співвласників багатоквартирних будинків.
  2. Збори проводяться з ініціативи комунального підприємства «Монастирищенське виробниче управління житлово-комунального господарства», яке є управителем багатоквартирного будинку.
  3. Порядок денний зборів:
  1. Обрання голови зборів.
  2. Продовження/припинення надання послуг з управління багатоквартирним будинком.           2.1 В разі вирішення питання щодо поновлення дії договору:                                                    2.1.1. Погодження переліку послуг та їх вартості.

2.1.2. Визначення кола осіб уповноважених підписувати договір.

4.  У КП «М ВУЖКГ» відсутня технічна можливість для участі співвласників дистанційно в режимі відеоконференції.

5. Запрошуємо Вас взяти участь в зборах співвласників. При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу співвласника (для представника співвласника - також документ, що посвідчує його повноваження) та право власності на квартиру/приміщення в багатоквартирному будинку.

Графік проведення зборів.