Відбувся захід для внутрішньо-переміщених осіб

Дата: 14.03.2024 09:00

Вже не вперше  Монастирищенське управління Уманської філії Черкаського ОЦЗ долучається до роботи з командою представників БФ «Право на захист», які опікуються захистом прав людей, що вимушено перемістилися або постраждали від російської агресії.

12 березня відбулася ще одна спільна зустріч, яка стала ще одним кроком до нового початку для тих, хто шукає підтримку аби впоратися із викликами, що стоять перед ними у новому середовищі.

Психолог служби зайнятості Олеся Борець спільно з представниками Благодійного Фонду «Право на захист» провели надзвичайно важливий захід для внутрішньо-переміщених осіб.

На заході ми разом:

Вивчали стратегії ефективного подолання конфліктів та злості.

Навчалися визначати та виражати свої потреби та емоції конструктивно.

Розкривали прийоми самоконтролю та релаксації для зменшення рівня агресії.

Створювали атмосферу взаєморозуміння та підтримки.

Цей захід не лише допоміг у навчанні навичкам, а й створив можливість для учасників поділитися своїм досвідом та отримати підтримку від інших. Подібні воркшопи – не лише можливість розвитку внутрішніх можливостей особистості, а й важливий крок у будівництві міцних та підтримуючих спільнот, що є важливим елементом подолання викликів та будівництва нового життя.

Ми віримо в силу спільної підтримки та важливість розвитку навичок для створення щасливого та гармонійного майбутнього.