У Монастирищенській громаді відбувся ювілейний розіграш Кубка з баскетболу ім.. Борейка Василя Лазаровича

Дата: 17.03.2024 11:55

16 березня, на базі ліцею «Успіх», відбувся 5-й ювілейний розіграш Кубку з баскетболу імені Василя Лазаровича Борейка.

Василь Лазарович – один із кращих вчителів фізкультури, вмілий тренер, який майже 50 років присвятив вихованню не одного покоління спортсменів, привів 2 свої команди до чемпіонства Черкаської області.

У змаганнях взяли участь 4 команди: БК «Монастирище», БК «Умань», БК «Жашків», БК «Гайворон».

Розпочався змагальний день урочистим шикуванням під звуки Гімну України.

Із привітальним словом до спортсменів звернулися директор фізкультурно-спортивного комплексу Олександр Бойко, начальник відділу освіти Руслан Терещук, співорганізатори турніру Володимир Дяченко та Руслан Плетінка ( які підготували безліч подарунків, призів для спортсменів), ветеран спорту, тренер Василь Лазарович Борейко та побажали командам спортивних успіхів.

Цьогоріч, вперше в рамках змагань, участь у турнірі взяли баскетбольні команди школярів з Монастирища та Гайворона, які провели товариську зустріч. Цього разу спортивна фортуна посміхнулася юним баскетболістам з нашої громади.

А далі заявлені команди почали боротьбу за Кубок та приступили до визначення найсильнішого з-поміж себе.

Не зважаючи на невелику кількість команд, турнір виявився напрочуд цікавим та видовищним. Кожна із зіграних ігор дарувала бурю емоцій, підкріплених видовищними індивідуальними діями баскетболістів, неочікуваними розв’язками та непередбачуваними фіналами.

За результатами напружених баскетбольних баталій першість здобула команда БК «Умань», друге - БК «Гайворон», третє – БК «Монастирище».

Призери змагань та кращі гравці нагороджені кубками, грамотами та грошовими винагородами.