Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Монастирищенській громаді визначилися переможці з черлідингу та спортивного орієнтування

Дата: 22.03.2024 14:40
Кількість переглядів: 60

Фото без опису

22 березня, в рамках проведення ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Монастирищенській громаді відбулися змагання з черлідингу та спортивного орієнтування.

Захід  проходив на базі Монастирищенського фізкультурно-спортивного комплексу і об’єднав більше 150 учасників, готових демонструвати свою спритність, витривалість та командний дух.

Старт змаганням дала начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Завертана, яка привітала учасників спортивного дійства та побажала   успіхів і перемог.

Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять  тих, завдяки кому сьогодні українські діти мають можливість жити, навчатися, займатися спортом.

Змагання з орієнтування дали командам можливість продемонструвати навички в орієнтуванні на місцевості. Результат  визначався за меншим часом проходження дистанції у заданому напрямку.

За підсумками  найкращою в цих змаганнях стала команда Сатанівського ліцею, 2 місце посіла команда ліцею  "Ерудит"; 3 місце – команда ліцею №2.

У змаганнях з черлідингу учнівські команди продемонстрували грацію, гімнастичну вправність і танцювальні таланти.

За підсумками суддівського оцінювання 1 місце здобула команда ліцею «Ерудит» та виборола право представляти нашу громаду на 3 (районному) етапі змагань; 2 сходинка за ліцеєм № 2 та 3 місце призерів зайняла команда Івахнянського ліцею.

Дякуємо всім учасникам, які своїми стараннями демонструють високу майстерність, командний дух, впевненість і наполегливість! І, звичайно, їхнім наставникам, які завжди підтримують і надихають учнівську молодь.