«ЖИВИЙ КОРИДОР» ДЛЯ ЗУСТРІЧІ ГЕРОЯ СЕРГІЯ ВАСИЛЬКОВА

Дата: 22.03.2024 15:21

Просимо мешканців громади гідно зустріти полеглого Захисника!

Сьогодні додому «на щиті» повертається наш мужній Воїн, наш нескорений Захисник Сергій Ігорович Васильков із села Теолин.

Просимо сьогодні, 22 березня, о 21:00, створити «живий коридор», починаючи від в’їзду в село Копіювата (зі сторони села Медовата) по вул. Центральній, село Теолин і до батьківського дому Захисника.

Велике прохання організуватись, взяти Державні Прапори та з усіма почестями вшанувати полеглого за наші з вами життя Героя!

Прощання з Воїном відбудеться взавтра, 23 березня, об 11:30 біля будинку батьків Сергія. З міста Монастирище буде організований автобус для жителів громади, які хочуть віддати останню шану Захиснику та провести Героя до місця його вічного спочинку. Автобус відправлятиметься від центральної площі міста о 11:00.

Висловлюємо щирі співчуття всій родині загиблого.

Вічна слава і світла пам'ять Герою!