Проведено засідання найпотужнішого літературного об'єднання нашого краю «За покликом душі»

Дата: 22.03.2024 15:10

Всесвітній день поезії щорічно відзначають 21 березня. Цей день було встановлено за ініціативи ЮНЕСКО: організація вважає, що саме поезія може стати відповіддю на найважливіші духовні запити людства. Але для цього їй потрібно приділити якнайбільше уваги!

До Всесвітнього дня поезії в Монастирищенському краєзнавчому музеї проведено засідання найпотужнішого літературного об'єднання нашого краю «За покликом душі» під керівництвом засновниці, організатора та незмінного ідейного натхненника Бульби Катерини Григорівни.

Оскільки в ці березневі дні монастирищани відзначають ще й іншу відому в історії визвольного руху подію – переможну битву козаків Івана Богуна під Монастирищем в 1653 році, учасники зібрання провели коротку екскурсію  біля експозиційного куточка «Черкащина – колиска українського козацтва», переглянули відеофільм «Монастирищина – козацький край», створений працівниками до 370-ї річниці  знаменитого бою, прочитали поезії, приурочені цій даті.