Підтримка військових – це важлива місія для нас усіх!

Дата: 29.03.2024 14:03

Допомагати нашим захисникам – це обов’язок кожного українця, який прагне майбутнього для себе, сім’ї, родини та країни. З вірою в наші найсильніші та найкращі Збройні Сили України, з надією на Перемогу з перших днів війни ми всіляко допомагаємо нашим доблесним воїнам-захисникам, постійно підтримує зв’язок щодо необхідних їм потреб.

Днями на звернення одного із наших земляків-військовослужбовців було виготовлено та передано на Схід тактичні візки, які можуть використовуватися для підвезення боєкомплектів та перевезення поранених.

Задля швидкого виконання запитів військових спільно працювали: Монастирищенська міська рада, Спілка сільгосптоваровиробників Монастирищини, майстри і здобувачі освіти ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей», ГО «Волонтерська група «Разом» та небайдужі патріотично налаштовані громадяни.

Спільними силами ми крокуємо до головної мети – Перемоги Поки наші воїни не дають ворогові шансу – намагаємося бути корисними для них! Щиро дякуємо нашим Героям!

Працюємо задля Перемоги!