Гуманітарна допомога від громади

Дата: 03.04.2024 16:58

Декілька тижнів тому у Монастирищенській громаді було оголошено збір продуктів для підтримки одного із медичних закладів столиці, де проходять лікування наші Захисники.

Мешканці всіх населених пунктів громади та соціально відповідальний бізнес активно відгукнулися на заклик. І, як результат – вдалось зібрати вдосталь і навіть більше. Тож, продукти було розподілено на декілька медичних закладів. Левову частку щедро наданих вами овочів (картоплю, буряк, моркву, капусту, цибулю), яблук, різноманітних консерв, сухофруктів, круп, муки, олії, а це понад 20 тонн, було завантажено та доставлено до столичного шпиталю, де проходять лікування наші Захисники. Також, частину зібраних продуктів буде відправлено на Схід нашим Воїнам у госпіталі.

Щиро дякуємо кожному мешканцю громади та кожному фермеру, хто долучився до збору, адже це набагато більше, ніж просто продукти – це наша вдячність і підтримка військових, які жертвували своїм здоров’ям заради нас.

Безмежно дякуємо нашим Захисникам за можливість жити і працювати на своїй землі!

Мирного неба всім нам та міцного здоров’я, сили, витримки та Божої опіки нашим Воїнам!

Разом ми – сила! Разом ми подолаємо будь-які труднощі!

Слава Україні!

Героям слава!