У Монастирищенській дитячій музичній школі створено атестаційну комісію для проведення позачергової атестації педагогічних працівників

Дата: 11.04.2024 16:15

Дирекція Монастирищенської динячої музичної школи Монастирищенської міської ради Черкаської області повідомляє, що наказом від 11 квітня 2024 року №8 створена атестаційна комісія для проведення позачергової атестації  у складі:

голова комісії – Тетяна Андріївна Бахадир – в. о. директора школи;

Члени комісії:

Євгенія Анатоліївна Топор (за згодою онлайн) – завідуюча навчально-методичним відділом закладів культури та мистецтв;

Людмила Леонідівна Мамалига – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Монастирищенської міської ради;

Тетяна Вікторівна Остапенко – начальник відділу з питань кадрової роботи виконавчого комітету Монастирищенської міської ради;

Людмила Анатоліївна Тарасова – головний спеціаліст відділу культури та туризму Монастирищенської міської ради Черкаської області;

Людмила Петрівна Темченко – секретар школи;

Олег Борисович Цимбал – голова Ради трудового колективу;

Лариса Григорівна Волковінська – заступник директора з навчально-виховної роботи;

Леся Сергіївна Шепель – завідуюча оркестровим відділом;

Лариса Володимирівна Каплун – завідуюча вокально-хоровим відділом;

Наталія Анатоліївна Гринчук – завідуюча фортепіанним відділом;

Інна Володимирівна Сілантьєва – завідуюча теоретичним відділом.

На першому засіданні атестаційної комісії (Протокол №1 від 11.04.2024 року) заступником  голови  обрано Інну Володимирівну Сілантьєву, секретарем – Людмилу Петрівну Темченко.

Атестаційна комісія повідомляє про початок проведення атестаційної процедури і пропонує вісім педагогічним працівникам закладу, які бажають пройти атестацію  у 2024  році подати документи для її проходження у термін до десяти днів з дня публікації даного повідомлення – до 21 квітня 2024 року.

Затверджено офіційну адресу електронної пошти для надсилання документів у електронній формі – shkolamonmuz@ukr.net.

Графік проведення засідань атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників – щочетверга о 9:00 год. протягом квітня і травня (за необхідністю).