Щира подяка нашим партнерам!

Дата: 11.04.2024 17:00

У цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

За сприяння наших добрий друзів та партнерів – Віталія Боровика, «Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf» (Олена Гальченко) та ГО «Бастіон Уманщини» (Олег Яровий) – КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» вчергове отримала гуманітарний вантаж.

Щиро дякуємо нашим партнерам, які надають гуманітарну допомогу та допомагають її доставляти.

Окрема вдячність приватному підприємцю Руслану Білозіру за допомогу навантажувачем.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!