Підтримуємо військових разом!

Дата: 22.04.2024 14:10

Україна бореться за свою справжню незалежність вже 10 довгих років. А останні два – боронить свою свободу вже під час повномасштабної війни.

Щодня наші мужні захисники віддають свої сили та навіть життя, щоб Україна була вільною, процвітаючою, безпечною та демократичною державою.

Військові на фронті постійно потребують нашої допомоги й ми допомагаємо їм усім, чим можемо. Незважаючи на зайнятість весняно-польовими роботами, фермери та сільгоспвиробники громади продовжують підтримувати ЗСУ. Зокрема, для виконання мобілізаційного завдання із забезпечення війська спецтранспортом від Спілки сільгосптоваровиробників Монастирищини було передано два автопоїзди типу КАМАЗ 5320 для військової частини. Також, ЗІЛ 131 укомплектовано новими шинами.

На запит військової частини було придбано та передано Кронштейн Мольфар Браунінг М2 з планкою Пікатінні.

Рейка Пікатінні – це спеціальний кронштейн для стрілецької зброї, куди прикріплюються додаткові пристрої – приціли та прилади нічного бачення.

Кожного дня, а особливо сьогодні ми маємо підтримувати тих, хто нас захищає.

Наближаємо Перемогу разом!