Міський голова Олександр ТИЩЕНКО: Сьогодні мав честь разом із вихованкою музичної школи Ангелінкою Бахадир передати ключі від позашляховика для нашого воїна-захисника

Дата: 23.04.2024 14:11

Війна – це завжди біль, розпач, спустошення. Але в той же час війна показала, наскільки ми українці сильні та незламні.

Понад два роки боротьби із російським злом демонструє нашу єдність і рішучість. Кожного разу, коли виникає потреба у наших Захисників, ми полишаємо все і об’єднуємося, щоб якнайшвидше допомогти.

Пам’ятаєте, 28 лютого 2024 року був оголошений збір на автомобіль для нашого земляка-військовослужбовця Дмитра Тіторенка. Тоді колеги Дмитра із КП «Теплокомуненерго», жителі Антоніни, мешканці Монастирищини, підприємці, вихованці і викладачі музичної школи та міська рада об’єдналися і спільними зусиллями за 19 днів ми закрили збір.

Сьогодні мав честь разом із вихованкою музичної школи Ангелінкою Бахадир передати ключі від позашляховика Дмитру.

Незабаром наш Захисник вирушить на Харківщину, щоб продовжувати проганяти ворога з рідної землі, тож автівка буде значною підтримкою йому та побратимам.

Дякую кожному, хто долучився до збору! Дякою кожному, хто справно платить податки і тим самим наближає Перемогу!

Щиро дякую кожному Захиснику та кожній Захисниці за можливість жити і працювати на своїй землі!

Божого захисту тобі, Дмитре, та всім українським військовим!

А ми й надалі працюватимемо задля Перемоги!